Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


АНАЛІЗ ЧИННИКІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ФОРМУВАННЯ ТУРІВ

 

ID роботи:

046

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття та загальна характеристика чинників, які впливають на формування турів 5
1.1. Моделі якості обслуговування в індустрії туризму 5
1.2. Чинники, які впливають на формування туру 13
1.2.1. Загальноекономічні чинники 13
1.2.2. Соціально-демографічні чинники 14
1.2.3. Чинники культурного порядку 15
1.2.4. Чинники розвитку туристичної інфраструктури 16
Розділ 2. Аналіз діяльності туристичної фірми по розробці турів 19
2.1. Загальна характеристика діяльності туристичної фірми 19
2.2. Аналіз розробки якісного туру 21
Розділ 3. Удосконалення формування турів в індустрії туризму 26
3.1. Програмний туризм як основа сучасного туроперейтінгу та обслуговування туристів 26
3.2. Розробка програми якісного обслуговування при формуванні турів 30
ВИСНОВКИ 33
Список використаної літератури 36

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

37

Рік написання:

2009

Ціна:

100 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Оплата

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Туристичний попит є категорією масовою і соціальною. Він формується на основі численних чинників, дія яких може підвищувати або знижувати попит. Найбільш важливими і значними чинниками, що впливають на зміну попиту на туристичному ринку, є наступні: Загальноекономічні чинники: рівень матеріального добробуту масового споживача; співвідношення робочого і вільного часу у трудового населення. Соціально-демографічні чинники: вік; стать; професія; освіта; соціальна група; сімейний стан; майновий стан; склад сім'ї; регіон проживання; місто/сільська місцевість; величина населеного пункту, де живуть туристи; рід занять. Чинники культурного і суспільно-психологічного характеру: пріоритети в системі духовних цінностей суспільства; психологія споживання;

Особово-поведінкові чинники: особистісні особливості; стиль життя; інтереси у вільний час; система духовних цінностей; цільові установки; мотиви. Всі ці чинники справляють дію на так званий «чорний ящик свідомості покупця», який кінець кінцем є визначальний елементом поведінки споживача на ринку. Сукупність тих або інших чинників визначає виникнення і характер поведінки споживачів туристичних послуг, які можуть бути виражені, наприклад, такими показниками, як: періодичність туризму; переваги у виборі географії туризму; переважна форма організації туру; уявлення туриста про ціну туру і так далі. І саме для того, щоб виявити дані поведінкові особливості споживачів туристичних послуг, необхідно докладніше розглянути дію на структуру туристичного попиту загальноекономічних і соціально-демографічних чинників, а також чинників культурного порядку.

Програма обслуговування повинна бути якісною і привабливою для туристів. Поняття якості програми обслуговування означає комплекс послуг і заходів, що володіють властивостями задовольняти потреби і бажання туристів на відпочинку і в подорожах. Туристичне обслуговування як продукт характеризується не тільки комплексністю, але і такими специфічними чинниками, як нематеріальність, невідчутність, нездатність до транспортування і зберігання, а також сильною залежністю від конкретного виконавця (гіда, екскурсовода, інструктора і так далі). Важливими також є надійність, безпека, інформаційна достовірність, психологічний комфорт. "Содіс-Карпати" розширило сферу своїх пропозицій за рахунок організації туристичних маршрутів як у сусідні країни (Угорщина, Словаччина), так і в більш віддалені.

"Содіс-Карпати" успішно працює по довгострокових прямих контрактах з туроператорами Болгарії, Хорватії, Словаччини, Угорщини, Італії, Іспанії, Туреччини, Кіпру, Єгипту, Тунісу, і інших країн. Гарне знання специфіки цих країн, професійний підхід і компетентність співробітників, комунікабельність, оперативність дозволили "Содіс-Карпати" підняти якість обслуговування на високий рівень і завоювати повагу постійних партнерів і клієнтів. Особливістю оздоровлення дітей на курорті „Поляна” є те, що взимку активно відпочивають на лижах, санках чи ковзанах або просто прогулюючись пішки.

Для любителів катання на лижах є достатньо можливостей - лижні підіймачі є в Поляні, і в «Сонячному Закарпатті», а для гірськолижників високого класу можна рекомендувати поїздки на Воловеччину чи Міжгірщину, де є лижні траси з підйомниками, які відповідають олімпійським стандартам. Можна проїхатися на турбазу «Форель» (17 км) або в санаторій «Синяк» (близько 30 км), де сніговий покрив з'являється скоріше і тримається довше, ніж у Поляні. На формування турів, для якості туристичного обслуговування мають значення і такі, непіддатливі прямому вимірюванню характеристики, як естетика, комфортність, етика, культура праці, поведінки і мови. Висока якість привертає постійних, лояльних до фірми споживачів і приносить їй добру славу. Це важливий чинник у вирішенні клієнта скористатися послугами фірми. Якість визначає ступінь задоволення клієнта, яке впливає на його рішення повторно звернутися за послугами і підтримує хорошу думку громадськості. Дослідження показали, що придбати нового клієнта в 4 - 6 разів важче, ніж утримати тих, що вже є. Задоволений клієнт також створює

Туризм як галузь економіки, що займається в першу чергу організацією вільного часу клієнта, може успішно існувати і розвиватися за наявності як мінімум двох складових: вільного часу і достатніх матеріальних засобів для його організації. Простіше кажучи, основу сучасного туристичного ринку як в якісному, так і в кількісному відношенні складають оплачувані відпустки працівників з урахуванням того, що останнім часом в міжнародному туризмі значно зростає роль ділових поїздок, а також подорожей осіб пенсійного віку, хоча останні, на жаль, не відноситься до України.
Існує прямий зв'язок між тенденціями в розвитку індустрії туризму і загальними економічними, технічними і соціальними досягненнями.
Рівень життя в розвинених країнах світу, що зростає, веде до зростання тривалості відпусток працівників і достатньо високого рівня їх забезпечення, що робить значний вплив на розвиток туристичної галузі.
Таким чином, необхідними передумовами виникнення масового туризму, його розвитку і підтримки високих об'ємів попиту є збільшення вільного часу і зростання матеріального добробуту суспільства.
Тенденція до збільшення вільного часу є важливим чинником подальшого успішного розвитку туризму як галузі. Разом з тим «потреба у відпочинку відноситься до верхнього поверху піраміди потреб людини». Відомо, що «потреби людини в туризмі – потреби у відновленні і розвитку фізичних і психічних сил людини, в її фізичному, інтелектуальному і духовному вдосконаленні». Але для того, щоб ці потреби набули масового характеру, суспільство повинне досягти достатньо високого рівня добробуту.

 

1.2.2. Соціально-демографічні чинники

Значний вплив на формування туристичного попиту роблять в основному наступні соціально-демографічні чинники:
- вікова і соціальна структура суспільства;
- структура сім'ї;
- рівень доходів різних прошарків суспільства;
- співвідношення міського і сільського населення.
Як відомо, в даний час росте перспективність для міжнародного туризму людей старших вікових груп, і в першу чергу групи людей у віці від 50 років і старше.
У основі підвищення інтенсивності туризму у всіх старших вікових групах лежать наступні причини:
- підвищення матеріального добробуту всіх груп суспільства;
- збільшення тривалість життя і зниження пенсійного порогу;
- зміни психологічного відношення до старіння.
В результаті, в даний час в західних країнах достатньо велика кількість самостійних літніх людей, які прагнуть до активної насолоди життям і мають достатні матеріальні засоби, які вони з більшим жагою готові віддати на власне споживання, чим залишити в спадок; вони вважають, що слід не економити наявні в їх розпорядженні грошові кошти, а витрачати їх «на красиве життя».
Внаслідок цього, зараз в туристичному попиті сформувався новий і дуже перспективний сегмент «сеніорів» - вікова група «від 50 років і старше», яка в майбутньому, на думку фахівців, робитиме дуже істотний вплив на розвиток попиту туристичних послуг і займе своє видатне положення на ринку міжнародного туризму [3, с. 121].
Дуже актуальною цільовою групою сучасного туристичного ринку є і несімейна молодь до 35 років – так звані «одинаки». Їх частка в крупних промислових містах і агломерації оцінюється практично в 50% від загальної чисельності населення.
Цим людям властиві, як правило, високий рівень освіти, прагнення до успіху в професійній діяльності, підвищені вимоги до комфорту і якості життя, індивідуалізм. Вони приділяють багато уваги організації свого вільного часу, прагнучи насолоджуватися життям повною мірою.

 

1.2.3. Чинники культурного порядку

Основну тенденцію розвитку суспільної психології споживання на сучасному Заході можна позначити як: трансформація суспільства продуктивності і добробуту в «суспільство вільного часу».
А оскільки це «найвільніший час» є необхідним і найважливішим компонентом існування і процвітання туристичної галузі, то паралельно цій тенденції проходить і інша не менш значуща – збільшення кількості мандрівних.
В даний час величезні відстані вже не є тим обмежуючим і гальмуючим мандрівників чинником як раніше. Від Нью-Йорка до Парижу також легко долетіти, як і до Каліфорнії. Рекламні оголошення на всю сторінку в газеті «Нью-Йорк таймс» спокушають американців робити покупки а Лондоні в магазині «Херродз».Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011