Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


ОРГАНІЗАЦІЯ ДОЗВІЛЛЯ ТУРИСТІВ БЕРЕГОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НА ВОДНОМУ ТРАНСПОРТІ

 

Ключові слова роботи:

морських, перевезень, берегового обслуговування, круїзів

ID роботи:

124

Вид роботи:

Курсова

План:

Вступ 3
Розділ 1. Виникнення та розвиток морських перевезень та подорожей 5
1.1. Історія розвитку морського туризму 5
1.2. Види морських подорожей 6
1.3. Нормативно-правова база 10
1.4. Особливості сучасного стану ринку круїзів та організації дозвілля туристів берегового обслуговування 12
Розділ 2. Особливості організації обслуговування туристів під час морських круїзів 17
2.1. Організація безпеки життєдіяльності під час морського і берегового обслуговування 17
2.2. Обов’язки бортпровідників та особливості надання послуг туристам при морських перевезеннях 23
Розділ 3. Організація морського круїзу 28
3.1. Неохідні документи для оформлення візи 28
3.2. Параметри та показники маршруту, програма туру 29
3.3. Калькуляція туру 31
3.4. Умови берегового екскурсійного обслуговування туристів 32
Висновки 35
Список використаної літератури 38

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

39

Рік написання:

2007

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

 

Круїз являє собою туристичну поїздку морем, як правило з заходом у порти, на борті спеціального пасажирського судна. У даний час десятки круїзних компаній по усьому світі експлуатують сотні пасажирських судів, місткістю від 70 до більш 1000 пасажирів, і пропонують захоплюючі поїздки практично в будь-який регіон світу.
По суті справи круїз являє собою морський тур, у базову вартість якого включене комплексне обслуговування на борті судна. Зокрема: проїзд на судні, проживання в каюті (у залежності від обраного класу), триразове харчування, розваги і, як правило, цілий ряд спеціальних заходів на борті судна (свята, фестивалі, конкурси, концерти й ін.).
У вартість круїзу (basic rates) звичайно не включені: спеціальні заходи чи види спорту в портах заходу, наприклад, плавання з аквалангом чи трубкою; екскурсійне обслуговування на березі в портах заходу; алкогольні й ін. напої; додаткові блюда на замовлення, не включені в меню; масаж, користування сауною і т.д.; додаткові послуги, такі як прання, медичне обслуговування, телефонні дзвоники на берег; чайові обслуговуючому персоналу; портові і державні збори і податки в іноземних портах заходу - якщо є.
Як додатковий сервіс пасажирам, круїзні компанії можуть організовувати чи продавати на борті судна квитки на різні екскурсії й ін. заходи на березі. Участь у таких заходах, як правило, вимагає додаткової оплати, аналогічно участі в додаткових екскурсіях у ході сухопутного туру. У той час як круїзна компанія несе повну відповідальність за безпеку і добробут пасажирів на борті судна, вона не несе відповідальності за можливи події на березі, у ході екскурсій і заходів, проведених місцевими незалежними підрядчиками - туристичними, транспортними й іншими компаніями в портах заходу. У випадку участі в заходах на березі, пасажири також зобов'язані повернутися назад на судно до оголошеного часу.
Організація всієї культурно-розважальної роботи в портах заходу й інші заходи для туристів на борті судна і на березі здійснюється туристською організацією, що орендує судно. Відповідальним представником туристської організації на борті судна є керівник круїзу (керівник морського туристського маршруту, керівник морського туру).
План заходів, проведених туристською організацією на судні, узгоджується із судновою адміністрацією, що сприяє проведенню цих заходів.
Морський круїз - це процес, що складається з трьох складових. Перше - лайнер. Друге - маршрут, третє - сервіс на кораблі. Якщо поганий один з компонентів, то це не називається круїзом. Значить, слід підібрати круїзну компанію, маршрут і час круїзу. Є ще правда, ціна харчування. Як і в будь-якому відпочинку, чим вище рівень сервісу на кораблі, тим вище ціна. Лайнери, умовно, оцінюються зірковістю, як готелі. Не обов'язково найбільші лайнери – мають багато зірок. Все залежить від круїзної компанії. На нашому ринку представлені найбільш відомі і заслуговуючі довіри американські і англійські оператори, такі як Princess Cruises, Cunard, TUI -Thomson, Radisson Seven Seas, Crystal Cruises, Silversea. Ці круїзні компанії здійснюють круїзи по всіх регіонах світу, цікавих з погляду туристів. Лайнери цих компаній відомі у всіх портах, такі красені як: Star Princess, Queen Mary 2, Crystal Serenity, Voyager Seven Seas, Thomson Spirit - є кращими представниками круїзних лайнерів в світі, на сьогоднішній момент. Вони різні за розмірами, тоннажем, кольором і кількістю палуб, наявністю зірок. Але всі ці кораблі об'єднує те, що, вони зроблені людьми і для людей, з любов'ю і в традиціях морських подорожей. Все краще, що є в індустрії відпочинку, в сервісі, в харчуванні, в розвагах і в кораблебудуванні зібрано воєдино на цих круїзних суднах.
Взимку і восени більшість кораблів відпливають на Каріби і в екзотичні райони - Австралію, Південно-східну Азію, Південну Америку. Весною і влітку найбільший інтерес представляють круїзи по Середземному морю і навколо Європи або Британських островів, красиві Норвезькі Фіорди.

Практично будь-який куточок земної кулі відвідують круїзні кораблі. Круїзи невичерпні, як і світовий океан або світова культура. Залучаючись до круїзів, клієнт відкриває новий світ вражень, різноманітних і незабутніх.Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011