Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


Роль екологічних чинників в розвитку туристичної справи

 

Ключові слова роботи:

туризму, екологічного, природно, економічні

ID роботи:

029

Вид роботи:

Дипломна

План:

ВСТУП           3
Розділ 1. Необхідність розвитку екологічного туризму в Україні            7
1.1. Вплив туризму на природу      7
1.2. Поняття та види екологічного туризму в період глобалізму            11
1.3. Регулюючі фактори організації екологічного туризму на територіях природно-заповідного фонду України            16
1.4. Суспільно-економічні чинники розвитку екологічного туризму     26
1.5. Екотуристичний потенціал та специфічні риси екотуристського продукту          29
Розділ 2. Особливості розвитку екологічного туризму в Карпатах        43
2.1. Природні ресурси Закарпатської області        43
2.2. Загальна характеристика діяльності туристичної фірми       50
2.3. Організація екологічного туру фірмою „Блюз-Тревел”         55
2.3.1. Параметри та основні показники маршруту           55
2.3.2. Програма та калькуляція туру           56
2.3.3. Кадрове забезпечення екологічного туру    59
2.3.4. Маркетингові заходи просування туру на ринку туристичних послуг    60
Розділ 3. Удосконалення розвитку екологічного туризму в Україні       63
3.1. Перспективи та складові екологічного туризму в Україні    66
3.2. Програма розвитку екологічного туризму      68
ВИСНОВКИ  79
СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ    83
ДОДАТКИ     87

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

88

Рік написання:

2010

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

За роботу - Роль екологічних чинників в розвитку туристичної справи

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

За   прогнозами   Всесвітньої   туристичної   організації найперспективнішими видами туризму в третьому тисячолітті будуть культурно-пізнавальний, тематичний, круїзний, пригодницький та екологічний. Що стосується останнього, то цей вид туризму плідно розвивається в світі на протязі майже 150 років і приносить країнам неабиякі доходи. Так, доходи від відвідування національного парку вулканів Руанди становлять до 1 млн.дол. щорічно. Крім того, урбанізованості та мобільності населення світу, відірваність його від природного середовища, а також погіршення екологічної ситуації в багатьох традиційно рекреаційних зонах і районах світу через неконтрольовану надмірну концентрацію туристів в певні періоди року, сприяють посиленню зацікавленості цим видом туристів та збільшенню кількості його прихильників.
М'який,  гірський,  природно-орієнтований чи природний, зелений, пригодницький, сільський туризм - такий спектр епітетів, що характеризують частково різні, але в багатьох відносинах близькі один одному форми туризму. Усі ці форми туризму зобов'язані своїм походженням і розвитком могутньому впливу на сучасне суспільство екологічного фактора.
Перш за все в нашій країні екологічний туризм покликаний:
1) постійно, систематично і цілеспрямовано культивувати критерій рівноваги навколишнього нас природного середовища;
2) гармонізувати стосунки між екологією, товариством і економікою;
3) орієнтувати турорганізації на зберігання і збільшення споживчої вартості природного середовища за рахунок виділення частини туристських прибутків на рішення пов'язаних із цим задач;
4) підкоряти короткочасні інтереси одержання прибутку від туризму довгостроковим інтересам зберігання природи для майбутніх поколінь, а також для подальшого розвитку туризму;
5) формувати в туристів почуття особистої відповідальності за стан природи і її майбутнє, стверджуючи в їхній свідомості приналежність до неї в якості її органічної частини.
Як очевидно, причини, що стримують розвиток екологічного туризму в Україні, достатньо серйозні. У сучасних умовах політичної й економічної непевності їхнє усунення може затягтися на тривалий час. Це означало б, по-перше, упущену економічну вигоду, а по-друге, що продовжується екологічна стагнація, яку можна було б стримати, сприяючи розвитку екологічного туризму.
У останні роки попит на рекреацію на природі збільшується, тому що середовище життя сучасної людини не відповідає його фізичним і психологічним потребам. У залежності від цього росте популярність екотуризму у світі. А взагалі, екотуризм цей стан душі, цей приплив енергії, це підняте почуття безкраїх обріїв, це живлюще відчуття того, що будь-які місця, у яких буває людина, стають йому близькими.
Головною цінністю екологічних ресурсів є непідробна природність. Саме вона притягає туристів з міст, де люди постійно відчувають негативний вплив забруднених повітря і води, шуму і соціальних конфліктів. Споживаючи екологічні ресурси, одержують оздоровчий і пізнавальний ефект.
Друга особливість екологічного туризму - його стійкість. Екологічний туризм на всіх рівнях управління туристським комплексом сприймається так само, як і простим споживачем, - занадто спрощено. Сьогодні зупинити будь-якого перехожого і запитати, що таке екотуризм, він відповість, що це - подорож на природу, у національний парк або відвідування музею природи.
Разом з тим екологічний туризм повинен сприяти відновленню і збереженню традиційного способу життя місцевого населення, його культури й етнографічних особливостей. Розвиток стійкого екотуризму можливо лише зі створенням у місцевостях, що прилягають до природоохоронних територій, спеціальних екотуристичних (ландшафтних) парків, де діяльність місцевих жителів по реалізації туристам послуг по прийому мала би пільги і стимули.

Таким чином, для того, щоб екологічний туризм міг реально впливати на господарство і соціальну сферу країни, а також бути реальним пріоритетним напрямком туризму, його поняття повинне вбирати три основних аспекти: 1) орієнтація туристів на споживання екологічних ресурсів, 2) збереження природного середовища, 3) підтримка традиційного укладу життя населення периферійних регіонів. Тому наявне в Законі "Про туризм" визначення екотуризму повинне

"екологічний туризм" і більш розповсюджена його коротка форма "екотуризм" являють собою буквальний переклад англійських "ecologіcal tourіsm" і "ecotourіsm". Епітет екологічний - не єдиний, застосовуваний в англійській мові і відповідно в американській, канадській, англійській, австралійській літературі й у літературі багатьох інших країн для позначення нових напрямків у туризмі, що сформувалися в останнє десятиліття в результаті впливу ідей "зеленого руху" і розвитку екологічного світогляду. Зустрічається, наприклад, термін "зелений туризм". Звичайний також термін "природний туризм". Останній поряд з великим спектром інших розповсюджений і в німецькомовних країнах, де прикметник "екологічний " уживається взагалі досить рідко, а у визначеннях "зелених" галузей туризму практично не використовується. Там найбільш широке одержав термін "Sanfter Tourіsmus", якому можна перевести на українську мову як "м'який туризм" [26, 55].
Звичайно "м'який " туризм протиставляється "жорстокому", головною метою якого є максимізація прибутку, у той час як для "м'якого" туризму приоритетні не тільки успішний бізнес, але і турбота про культурне благополуччя туристичних регіонів, відтворенні ресурсів, мінімізації збитку навколишньому середовищу. Слід, однак, мати на увазі, що нерідко під "м'яким" туризмом мають на увазі туризм "спартанського" типу в умовах максимально тісного контакту з дикою природою.
Різноманіттю термінів відповідають широта змісту і множинність конкретних форм діяльності в тій новій великій області індустрії туризму, що ми узагальнено називаємо екологічним туризмом. Існує чимало і різних визначень екотуризму, кожне з яких виявляє ті або інші важливі аспекти останнього. У сукупності ці визначення досить повно описують і розмаїтість, і еволюцію уявлень про цілі і задачі нової туристської галузі.
Разом з тим у деяких з цих визначень зазначені і такі властивості екотуризму, як турбота про соціальне, культурне й економічне благополуччя місцевого населення.
Як характерний приклад можна привести визначення, зроблене урядовими і суспільними туристичними і природоохоронними організаціями Австралії. Визначення говорить: "Екотуризм - це екологічно стійкий туризм, що має своєю підставою природу, що включає ознайомлення з навколишнім природним середовищем і її пояснення" [24, с.54].
Можна виділити п'ять критеріїв, яким повинен відповідати екологічний туризм. Екологічний туризм повинний бути:
1) зверненим до природи і заснованим на використанні переважно природних ресурсів;
2) не наносити збитку або мінімізувати збиток середовищу нашого проживання, тобто екологічно стійким ;
3) націленим на екологічну освіту, на формування відносин рівноправного партнерства з природою;
4) що піклується про збереження місцевої соціокультурної сфери;
5) економічно ефективним і забезпечуючим стійким розвитком тих районів, де він здійснюється.
Відповідно до цих критеріїв навіть плавання на лайнері по Амазонці можна рахувати екологічним туром за умови, що з позиції технології цей лайнер буде досконалий, що туристи будуть часто залишати судно для піших або верхових маршрутів, що вони ознайомляться з місцевою природою, аборигенною культурою й екологічними проблемами регіону і внесуть визначений вклад у їхнє вирішення, нехай навіть найпростішим способом - пожертвуваннями на природоохоронні проекти.
Отже, екотуризм являє собою широкий напрямок, що розвивається, в індустрії туризму, він не завжди однаково розуміється в різних країнах, його форми динамічні, він проникає в далекі від екологічної орієнтації області туристичної діяльності й обмежувати його занадто строгими рамками й одним єдино вірне визначення навряд чи розумно [24, 132-133].
У літературі зустрічаються кілька термінів, що відносяться до сфери екотуризму.
Біотуризм - туризм, об'єктом якого є будь-які прояви живої природи, будь-то окремі види або біоценози.
Природний туризм - туризм, об'єктом якого є будь-яка природа, як жива, так і нежива (наприклад, печери, гори, водойми й ін.) природний туризм містить у собі біотуризм як один з тематичних напрямків.

Об'єктами власне екотуризму - можуть бути як природні, так і культурні визначні пам'ятки, природні і природно-антропогенні ландшафти, де традиційна культура складає єдине цілеПошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011