Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


ОРГАНІЗАЦІЯ АВТОМОБІЛЬНОГО ТУРИЗМУ

 

ID роботи:

051

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП 3
Розділ 1. Поняття автомобільного туризму 5
1.1. Історичний аспект розвитку автотуризму в Україні 5
1.2. Фактори розвитку автомобільного туризму та види автомобільних турів 7
Розділ 2. Організація автомобільного туризму 13
2.1. Організаційні основи автомобільного туризму 13
2.2. Автотуризм в Криму 18
Розділ 3. Перспективи розвитку автомобільного туризму 23
3.1. Інфраструктура необхідна для розвитку автомобільного туризму 23
3.2. Стан та розвиток інфраструктури шляхів 24
3.3. Механізми розвитку автотуризму 26
3.4. Регіональні особливості розвитку автотуризму в Криму 29
ВИСНОВКИ 34
Список використаної літератури 37

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

37

Рік написання:

2009

Ціна:

100 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Оплата

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Автотуристи, відпочиваючі без путівок не настроєні платити посередникам, зате вони вмить відгукуються на такі новинки, як аквапарки або розважальні комплекси. Вони готові платити значні суми, зокрема просто приїхавши на вихідні дні. Їх можуть привернути фестивалі або спортивні змагання. Це характеризує ринок автотуризму як гнучкий, чуйний, перспективний і дуже привабливий для інвестицій. В той же час він вимагає уваги держави, оскільки може створювати екологічні проблеми і конфлікти у використанні ресурсів. Будучи одним з символів нашого часу, автомобіль утілює в собі і приватну ініціативу, і готовність слідувати правилам. Вирішення проблем автовласників в розвитку туризму і масового відпочинку є ключовим моментом.
Серед безлічі різновидів турів на автомобілях можна виділити наступні по характерних ознаках: a) self drive або з водієм; б) на орендованій автомашині в дестинації (rent а car), в) на власній автомашині; г) по вигляду і категорії автомашини: легкова, мінівен, мініавтобус, автомобіль підвищеної прохідності, караван, кемпер; д) по учасниках-туристах: сім'я або група по інтересах від 2-х до 6 чол., попутник по автостопу; е) тур індивідуальний і груповий (по кількості автомашин); ж) по географії і регіону подорожі: в межах області, регіону, країни, за рубіж, на інший континент; з) по вигляду маршруту: прямий, кільцевий, open jaw - частина маршруту здійснюється на поїзді або поромі, з радіальними переміщеннями в дестинації; і) по цілях: відпочинок і спорт, пізнавальний, шоппінг, на подію (наприклад, автогонки, виставку, фестиваль, свято, релігійна дата або подія), для відвідин родичів і/або місця історичного проживання, і всілякі інші, відповідні цілям туризму.
Автотуризм – це перш за все підкорення простору, і успіху тут можна досягти лише ретельно спланувавши маршрут і вивчивши заздалегідь всі шляхи-дороги, цікаві місця, визначивши можливості перекусити, відпочити, заночувати.
У теперішній час, автотуризм найбільше розвинутий в Криму. Північно-західне побережжя (Чорноморський і Раздольненський райони), а також побережжя між Алуштою і Судаком, регіон Феодосії і Азовське побережжя Керченського півострова ідеальні як для спокійного відпочинку в автодачах і трейлерах, так і для екстремальних гонок по бездоріжжю на джипах (не паркетних) і квадроциклах. Західне побережжя Криму, особливо такі місця, як Ніколаєвка, Піщане, Кутове популярні для недорогого відпочинку в палаткових городках. Умовно можна вважати цю публіку автотуристами, якщо вони прибувають на автобусах або автомобілях. Але транспорт при цьому  є складом всього необхідного, включаючи дрова і алкогольні напої, а нерідко і товарів для продажу на місцевому ринку. Автотуризм у Великій Алушті - це перш за все чудові гірські дороги, кожен поворот яких відкриває незабутні види. Але це і район з дуже складними умовами руху. Курортні селища і міста західніше Алушті відрізняються щільним курортним освоєнням і  добрі лише для автомобільного туризму з нічлігом в пансіонатах або мотелях, що достатньо дорого. Зате на схід від Алушти намет і все необхідне для табору забезпечать і економію, і свободу.

Для автотуризму потрібний не лише автомобіль, що достатньо надійний і відповідає по своїх технічних характеристиках цілям подорожі і дорожнім умовам, але потрібна ще безліч супутніх об'єктів і умов. Перш за все - це розвинена дорожня мережа, достатня по своєму стану дорожнього покриття для поїздки без проблем, інформація про дороги (дорожні атласи, карти, схеми, легенди туристських...

Розглянемо деякі аспекти, що впливають на розвиток автотуризму в нашій країні. Апріорі автотуризм істотно відрізняється від аналогічного виду туризму за кордоном, скажімо, в тій же Фінляндії. Умови такі, що, напевно, можна охарактеризувати його як якийсь вид екстремального туризму елементами виживання. Так, наприклад, в європейських країнах окрім звичайних видів страхування туристів і транспортного засобу потрібне автоцивільне страхування позовів третіх осіб. В Україні такого виду страхування відповідальності по позовах третіх осіб немає в принципі, а власне транспортні засоби тільки-тільки почали страхувати, обов'язкове медичне страхування реально не працює в місцевості, відмінній від місця постійного проживання  [4, с.132].
Мандруючий в Європі англієць або німець іноді не знає навіть, де знаходиться в його машині запасне колесо. Заливаючи бензин в бак автомобіля, він не замислюється про те, що може залити туди щось інше або, принаймні, не тієї якості і сорту, яке позначене на колонці. В межах США і Європи діють могутні інформаційні системи супутникового супроводу мандрівних автотуристів (наприклад, Never Lost). Автотурист звично звертається в туристичні агентства для бронювання туристичних послуг в дестанації або ж користуються послугами асоціації автомобілістів ААА.
Перш за все, треба з'ясувати, чим відрізняється людина, що просто їде на автомобілі, від автотуриста. Очевидно, основною відмінністю є мета їх подорожі і метод. У першому випадку мета поїздки побутова або ділова, така, що мало відповідає класичним цілям і ознакам туризму. У другому - відпочинок і задоволення, пізнавальні або релігійні цілі - знайомство з об'єктами екскурсійного показу, а, швидше за все, і те і інше, разом узяте.
Таким чином, основна відмінність - це мета поїздки.
Тепер з'ясуємо, чим автотурист відрізняється від туриста, мандруючого яким-небудь іншим чином. Перш за все і швидше за все це турист-індивідуал. Суто теоретично і рідко практично автотуристи слідують групами. Найчастіше в машині двоє-четверо (сім'я, родичі або група близьких по духу і сумісних образу поведінки і мислення людей). По-друге, по найбільшій кількості ознак автотуризм в Україні слід віднести до самодіяльного виду туризму.
Як відомо, туристичний продукт складається з наступних основних елементів - туристичних послуг: перевезення, проживання, харчування, екскурсійне обслуговування. Також велике значення для цього виду туризму мають послуги нетипового туристичного профілю, в нашому випадку - специфічні послуги інфраструктури для автомобілістів. Важливе значення мають магазини і не тільки запасних частин для машин, але промтоварні, спортивного спорядження і продуктові. Таким чином, туристичний продукт має всі основні ознаки класичної моделі по всіх трьом видам: послуг, робіт і товарів. Питання тільки в головному, які з цих елементів утворюють туристичний продукт, пропонований автотуристові.
Основною відмінністю автотуриста є те, що важливу складову туру - етап перевезення - забезпечення транспортом - він бере на себе і користується своїм особистим транспортом. В окремих випадках автотурист може самостійно організувати проживання та харчування: (а) поїхати на свій страх і ризик, «абияк» (б) спробувати замовити послуги самостійно по телефону. Це більше відноситься до любителів палаткового відпочинку і приготування їжі на вогнищі або на похідному примусі. У решті випадків автотуристи користуються рекомендаціями туроператорів, послугами бронювання як мінімум розміщення і самостійно - послугами інфраструктури тієї місцевості, по якій він подорожує [10, с.45].
Основні види автомобільного туризму наступні:
1. Недорогий відпочинок в палаткових городках, куди прибувають на автобусах або автомобілях, що є складом всього необхідного, включаючи дрова і алкогольні напої, а нерідко і товарів для продажу на місцевому ринку;
2. Екскурсійний автотуризм із зупинкою в комфортабельних номерах або навіть в апартаментах вартістю в сотні доларів в день;
3. Поїздки на суспільному транспорті;
4. Хіч-хайкінг (вольні подорожі без грошей і майже без речей) - водії рідко беруть попутників без грошей, але проте ж водії з Європи (їх достатні багато курсує влітку, особливо, між Севастополем, Ялтою, Алуштою і Бахчисараєм) беруть і хіппі, і панків, можуть нагодувати по шляху, та і ще і грошей дати.
Мобільні форми відпочинку, тим більше самостійні, без путівок, є зараз найменш вивченими. Хоча і у минулому, і зараз саме вони грають головну роль, наприклад, в Криму.
Відпочиваючі без путівок не настроєні платити посередникам, зате вони вмить відгукуються на такі новинки, як аквапарки або розважальні комплекси. Вони готові платити значні суми, зокрема просто приїхавши на вихідні дні. Їх можуть привернути фестивалі або спортивні змагання. Це характеризує ринок автотуризму як гнучкий, чуйний, перспективний і дуже привабливий для інвестицій. В той же час він вимагає уваги держави, оскільки може створювати екологічні проблеми і конфлікти у використанні ресурсів. Будучи одним з символів нашого часу, автомобіль утілює в собі і приватну ініціативу, і готовність слідувати правилам. Вирішення проблем автовласників в розвитку туризму і масового відпочинку є ключовим моментом.
Фактори розвитку автотуризму наступні.Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011