Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


Видатні події, фестивалі, карнавали та інші громадські заходи - їх вплив та взаємозв'язок з розвитком індустрії туризму

 

ID роботи:

049

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП 3
Розділ 1. Видатні події, фестивалі та карнавали в індустрії туризму 5
1.1. Поняття подієвого туризму 5
1.2. Фестивалі в індустрії туризму 7
1.3. Значення карнавалів в розвитку індустрії туризму 9
Розділ 2. Події та їх значення в індустрії туризму 16
2.1. Вплив світових подій на туристичні потоки 16
2.2. Вплив „Помаранчевої революції” на туристичні потоки в України 20
Розділ 3. Розвиток подійного туризму в Україні 22
3.1. Особливості деяких сучасних молодіжних фестивалів в Україні 22
3.2. Гуцульські фекстивалі 35
3.3. Перспективи розвитку подійного туризму в Україні 37
ВИСНОВКИ 41
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 43

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

43

Рік написання:

2009

Ціна:

100 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Оплата

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Подієвий туризм - вид туризму, при якому люди стають живими свідками найбільших подій в світі спорту, культури і мистецтва. Такі поїздки залишаються в пам'яті як одні з найяскравіших моментів в житті. Можна побачити те, що більше ніколи не відбудеться: спортивні змагання, покази мод, концерти світових зірок, фестивалі, карнавали, шоу  і багато що інше. Є декілька варіантів такої подорожі. Можна поїхати на конкретну подію і пробути на ній весь час її проходження, а після закінчення повернутися додому. Або ж  можна приурочити свою відпустку до якої-небудь події, і після  закінчення останньої продовжити відпочинок в даній країні. Кожен вибирає зручніший, вигідніший і цікавіший варіант відпочинку.
Одним з найпоказовіших впливів світових подій на туризм стала трагедія в США 11 вересня 2001 року. “Американська трагедія” 11 вересня завдала важкого удару по всій світовій туристичній інфраструктурі, включаючи не тільки сферу діяльності турфірм, але і суміжні галузі - транспорт, страхування, готельний бізнес, фінансовий сервіс. „Американська трагедія” викликала серйозні негативні процеси в світовому турбізнесі і змусила авіаперевзчиков, судновласників, хотельєрів і всіх, хто так чи інакше пов'язаний з цим бізнесом, абсолютно інакше вирішувати проблеми, пов'язані з безпекою туристів.
До України після подій „Помаранчевої революції” почало їхати все більше іноземних туристів. У 2005 році їх кількість збільшилась на 15%. Зростання поточку туристів прогнозували ще під час «помаранчевої революції». Туроператори називають її потужною іміджевою акцією, вимір якої – $1 млрд. Саме стільки повинна була б витратити Україна на свою рекламу у всьому світі, якщо б цього не зробили «помаранчеві» події.
Серед найвідоміших та найпопулярніших фестивалів в Україні сьогодні чільне місце посідають так звані “молодіжні”, що представляють мистецтво естради (зокрема музичне). Це – Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики “Червона рута”, Міжнародний фестиваль “Таврійські ігри”, Всеукраїнський молодіжний фестиваль “Перлини сезону”.
Карнавали, ралі, конкурси краси, пісенні, винні і інші фестивалі, піднімають туристичний імідж країни, регіону або конкретної місцевості. Подієвий туризм необхідний Україні, як повітря. На жаль, за великим рахунком похвалитися нам нічим. Не рахуючи одеської Юморіни, яка проводиться три десятиліття підряд, "Таврійських ігор" в Каховці (14-й рік), БОДІ АРТ в Одесі і, можливо, деяких інших, заходи ці не отримали належної популяризації і не грають ролі при формуванні туроператорами турів. Хоча більшість з них мають всі передумови для того, щоб збирати багато глядачів і учасників, у тому числі і з-за кордону. Зупинимося на деяких подієвих заходах.

Звичайно, у будь-якому випадку, проведення подібних заходів має потребу в сильному спонсорстві. Без цього фейєрверків в прямому і переносному сенсі не буде. Але не така вже це непереборна перешкода, чому підтвердженням позитивний досвід співпраці в проведенні подієвих заходів. У Україні достатньо відомих торгових марок, власники яких із задоволенням вкладають гроші в свою популяризацію.

 

1.2.  Фестивалі в індустрії туризму

Відпочинок за кордоном може бути просто незабутнім, якщо людина потрапить на який-небудь фестиваль.
Буде чудово, якщо відпочинок в Туреччині можна сумістити з фестивалем стародавнього мистецтва, який щорічно проходить в Стамбулі. Ці фестивалі зробили Стамбул одним з найбільших фестивальних центрів світу.
Міжнародний фестиваль музики проходить в музеї святої Ірени (Hagia Eirene Museum) і Культурному центрі Ататюрк (Ataturk Cultural Centre). Концерти класичної або національної музики також звучать в будівлі церкви Святої Олени (IV століття) - першій церкві, побудованій при правлінні імператора Костантина і є культурною спадщиною країни. У програму фестивалю в Стамбулі також включені театр, джаз, кіно і багато інших видів мистецтва. Не дивно, що на сьогоднішній день тури до Туреччини – найпопулярніші.
Влітку на Кіпрі проходить винний фестиваль, так званий Фестиваль коммандарії. Свято знаменитого вина проходить в селі Агіос-георгіос-силіку; у ньому приймають участь 12 сіл, в яких традиційно виробляється цей напій. Путівки на Кіпр в цей час будуть вельми до речі. Адже вже за декілька днів до відкриття фестивалю проводяться екскурсії по селах долини, де проходитимуть всілякі концерти, пропонуватимуться традиційні блюда і, звичайно ж, коммандарія [8].
Відпочинок в Греції точно не для тих, хто худне. Адже в грецькому місті Галаксиді проводиться борошняний фестиваль. По стародавньому звичаю городяни цілісінький день ведуть бої за допомогою борошняної артилерії, поки місто на побережжі не перетвориться на величезну білу хмару. Традиція виникла двісті років тому. Тоді грекам вдалося звільнитися від турецьких пригноблюювачів. Перемогу відзначили галасливим святом, що стало традиційним. Це справді свято живота. Свято закінчується відданням почестей богові вина Діонісію.
У серпні в Шарм-ель-шейху проходить міжнародний фестиваль культури «Краса і світ». В цей час тури до Єгипту особливо мають попит. Адже на цьому фестивалі приготують найбільше в світі блюдо "кушрі" (національне блюдо - каша з рису і чечевиці) для книги рекордів Гіннесу. Крім того, декілька десятків кухарів приготують 5,7 тонн каші, якою пригостять гостей фестивалю. Для цього буде спеціально виготовлена гігантська сковорода вагою дві тонни, діаметром шість метрів і заввишки 0,8 метра. Її накриватиме також величезна "кришка" вагою в одну тонну.

 


1.3. Значення карнавалів в розвитку індустрії туризму

Останні дні лютого для багатьох країн Європи та Південної Америки вже давно не здаються такими нудними. І не тому, що тамтешнє населення складають винятково природжені оптимісти, а тому, що важко стримати веселощі, коли за вікном карнавал.
Назву “карнавал” виводять з лат. carno “м’ясо” і vale “прощавай”: протягом тижня перед початком посту можна було наостанок поласувати стравами, до складу яких входив згаданий вище інгредієнт.
Існував й інший варіант пояснення етимології цього пишного дійства. У багатьох населених пунктах Іспанії святкування супроводжувалися провезенням по вулицях справжнього човна чи його макета (з лат. carrus navalis – “потішна колісниця”, “корабель святкових процесій” ).
Карнавал займав надзвичайно важливе місце у середньовічній Європі. Славетний російський дослідник М. Бахтін зазначав, що подібні дійства були альтернативою до регульованого церквою життя. Європейці, на декілька століть випередивши Фрейда і Юнга, знайшли спосіб дати вихід своїм емоціям. Ще б пак! Адже, за рік їх збиралося чимало, а під час карнавалу не існувало жодних правил чи обмежень, і навіть найзухваліші пустощі не каралися. Тому “в карнавалі життя грає, а гра на певний час перетворюється на саме життя” [11].
Подейкують, що одним із джерел бразильського карнавалу є завезений португальцями “потішний день” - щось на зразок 1 квітня, але на додачу до обманів веселуни обкидали один одного кукурудзою, квасолею й яйцями та обливали водою. Колориту масштабному гулянню додали і венеціанські переселенці, і африканські раби.Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011