Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


Рекреаційні ресурси та туристична інфраструктура Приморського регіону

 

ID роботи:

055

Вид роботи:

Курсова

План:

Вступ 3
Розділ 1. Характеристика природно-рекреаційного потенціалу Приморського регіону 6
1.1. Природно-рекреаційний потенціал Одеської області 6
1.2. Природно-рекреаційний потенціал Миколаївської області 10
1.3. Природно-рекреаційний потенціал Херсонської області 12
Розділ 2. Курорти Приморського регіону 16
2.1. Курорти Одеської області 16
2.2. Курорти Миколаївської області 22
2.3. Курорти Херсонської області 24
Розділ 3. Проблеми та перспективи використання рекреаційних ресурсів та розвитку туристичної інфраструктури Приморського регіону 28
3.1. Основні проблеми розвитку рекреації у Приморському регіоні 28
3.2. Перспективи розвитку санаторно-курортного лікування та відпочинку 30
Висновки 36
Список використаної літератури 39

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

40

Рік написання:

2009

Ціна:

100 грн.

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Оплата

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

Поряд з дуже вигідним транспортно-географічним розташуванням, Одещина має сприятливі умови, що в цілому формують високий природно-ресурсний потенціал регіону. Клімат краю, особливо в південній частині області, посушливий. Тому тут майже 10% оброблюваних земель зрошуються. Тепле море, лікувальні грязі, мінеральні води, морські пляжі створюють винятково високий рекреаційний потенціал Одещини. У пониззі великих річок (Дунай, Дністер) і лиманів, на морських узбережжях і в шельфовій зоні розташовані високо цінні й унікальні природні комплекси, водно-болотні угіддя, екосистеми, що формують високий біосферний потенціал регіону, який має національне і міжнародне, глобальне значення.
Одеська область має багатий природно-ресурсний потенціал, різноманітні бальнеологічні ресурси. Тут зосереджені природні ландшафти степової і лісостепової зон, історичні, культурні та етнографічні пам'ятки. Розвиток рекреації та курортів в Одеському регіоні здійснюється на базі таких природних ресурсів, як: сприятливий клімат, узбережжя Чорного моря та інших водних об'єктів (річок, лиманів, озер), мінеральні води, лікувальні грязі, а також природно-заповідних територій. Оцінка природно-рекреаційного потенціалу включає оцінку потенціалів окремих рекреаційних ресурсів території в натуральних показниках на основі розрахунку їхньої рекреаційної ємності та вартісну оцінку. Істотною характеристикою в оцінці природно-рекреаційного потенціалу Одеського регіону може служити порівняльна характеристика територіальної диференціації природно-ресурсного потенціалу України по областях. Потенціал природно-рекреаційних ресурсів, у розрахунку на 1 га, в балах, для Одеській області є найвищим в Україні (192), для порівняння потенціал Криму складає 132 бали.
В Одеській області налічується понад 800 туристичних та курортно-оздоровчих установ і закладів, які приймають і обслуговують туристів і відпочиваючих, зокрема: 44 санаторно-курортних установи,  47 дитячих оздоровчих закладів,  570 баз відпочинку та туристичних баз, понад 100 готельних господарств, де можна одночасно розташувати понад 100 тисячі осіб. У їх числі унікальні курорти "Куяльник" та "Сергіївка", санаторії ім.Чкалова, "Лермонтовський", ім. Горького та інші
Миколаївська область характеризується тривалим теплим періодом з середньодобовою температурою повітря на узбережжі моря +15 градусів. Природно-кліматичні умови, значні рекреаційні ресурси області сприяють розвитку санаторно - курортної галузі. Основними природними рекреаційними ресурсами області є морські піщані пляжі (понад 70кг), мальовничі ландшафти берегів Південного Бугу та численних водосховищ, джерела мінеральної води, запаси лікувальних грязів, особливо Тилігульського та Бейкушського лиманів. Як рекреаційне джерело в області використовується понад 11 тис. га лісових масивів. В області нараховується понад 120 територій та об'єктів природно-заповідного фонду, регіональні ландшафтні парки "Кінбурзька коса" та "Гранітно-степове Побужжя", частина Чорноморського біосферного заповідника, 45 заказників, 42 пам'ятки природи, близько 19 парків.
За своїми природними і кліматичними умовами південь України належить до кращих територій світу. Херсонщина має вихід до Чорного і Азовського морів, налічуючи понад дві сотні кілометрів сонячного узбережжя з чудовими пляжами і добре розвинутою курортною інфраструктурою. Мальовничі заплави Дніпра, лісові угіддя здавна до вподоби мисливцям і рибалкам, прихильникам вітрильного спорту, просто мандрівникам. З трьох біосферних заповідників України два розташовані саме тут: Чорноморський та "Асканія-Нова" імені Ф.С.Фальц-Фейна, які входять до всесвітньої мережі природних резерватів, тісно співпрацюють з ЮНЕСКО. Увагу любителів відпочинку на природі також можуть привернути Азово - Сиваський національний природний парк, мисливські господарства і заказники.

Скадовськ найбільш відомий курорт України в Херсонській області. Відпочинок в Скадовськуспеціалізований - це дитячий курорт. Тут знаходяться дитячі табори і пансіонати. Немов спеціально для дітей тут море дуже мілке, тепле і безпечне, на відстані 50 м і навіть далі глибина всього до пояса дорослій людині. Відпочинок в Скадовськудуже корисний завдяки повітрю, яке насичене іонами брому і йоду.

Приморське положення регіону і його безпосередній вихід до найбільших річкових магістралей визначають господарську структуру Українського Причорномор'я. Для регіону характерний саме приморський тип розміщення, функціонування і розвитку продуктивних сил. Великі порти, самі могутні морські і річкові перевантажувальні комплекси, що ведуть промислові об'єкти розташовані в приморсько-гирлових ділянках найбільш великих судноплавних рік регіону. Приміром, такі індустріально-транспортні центри Українського Причорномор'я, як Одеса, Херсон, Миколаїв, Іллічевськ, Ізмаїл, Білгород-Дністровськиий, Рени і т.д. Якщо порти Одеси, Південного, Ізмаїла, Рени орієнтуються в основному на експортування вантажів, те порти Іллічевська й Усть-Дунайська, навпроти, на їхній імпорт.
Слід зазначити, що саме в приморській зоні регіону сконцентровані 75-80% усіх потужностей морського господарства Причорномор'я, не менш 85% загального промислового виробництва, близько 70% населення регіону, практично всі санаторно-рекреаційні господарства, великий частина як виробничої, так і соціальної інфраструктури [15].
Вусі це створює надзвичайне техногенне навантаження на відносно вузьку берегову лінію регіону. Розміщення в ній гнітючої частини портово-промислових центрів, інфраструктури самого різного роду, а також населення підсилило екологічне навантаження з усіма наслідками, що випливають: забруднення атмосферного повітря і моря; відвід і без того обмеженої кількості берегових земель для господарської діяльності, їхня наступна ерозія і т.д.
Ситуація значно погіршується в останні роки. Досить сказати, що якщо в недавньому по Україні знешкоджувалося більш 76% шкідливих речовин, що викидається в атмосферу, то в Одеській області лише 54%, а в Херсонської – 50%.
Вусі це ще раз підтверджує необхідність спільної діяльності і координації зусиль на збереження регіону шельфу Чорного моря. При сполученні функціонування туристсько-рекреаційного сектора з морегосподарськими і індустріальним комплексами, мабуть, можливо їхній спільний розвиток у сполученні з природоохоронною й екологічною діяльністю.
Особливу роль у даний година і при майбутньому розвитку туристсько-рекреаційного комплексу буде грати тієї факт, що одеські рекреаційні зони мають лікувальні бруди  і мінеральні води практично всіх різновидів, що маються на території СНД і за рубежем.
Лікувальні бруди Кульяницького лиману під Одесою мають світову популярність. Їхні геологічні запаси оцінюються приблизно 24000 тис. м2 а загальні балансові запаси – більш ніж у 15000 м3.
Ропа Куяльницького лиману також має велике лікувальне значення, тому що містить солі магнію, кальцію, йоду і брому. Тілігульський лиман також має великі запаси лікувальних брудів (близько 14000 тис. м3.)
Високоякісні і кондиційні лікувальні бруди також маються в Будакському мані, в озері Сасик, у районі в районі Сухого лиману (загальні запаси близько 14000 м3.) [11, с.121-122]
У курортно-медичних зонах Очаківська і Кінбурська також маються запаси лікувальних брудів, наприклад, солоні намулові  сульфідні бруди материкового типу.
Мінеральні води також є коштовним ресурсом рекреаційного комплексу Причорномор'я. Всесвітньо відома мінеральна вода типу «Куяльник». У Білгород-Дністровському районі маються мінеральні води загального призначення і сульфатного типу. Причому смороду вже активно використовуються в лікувальних цілях у Білгород-Дністровськиий, курортах Затока і Сергіївка.
У районі Очакова і Морського виявлена і гарно вивчена в бальнеологічному відношенні мінеральна вода типу «Куяльник», відомі Березанська мінеральна вода, мінеральні води в районі Варварки і на Кінбурській косі.Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011