Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


РИЗИК В ТУРИСТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

 

Ключові слова роботи:

ризиків, туристичному бізнесі, управління

ID роботи:

101

Вид роботи:

Курсова

План:

Вступ 3
Розділ 1. Види ризиків в туристичному бізнесі та управління ними 5
1.1. Загальна характеристика ризику туристичної діяльності 5
1.2. Внутрішні та зовнішні ризики в туристичній діяльності та їх вплив на управління підприємством 11
Розділ 2. Регулювання безпеки туристів у Законі України „Про туризм” та „Про страхування” 15
2.1. Ризик та безпека туристів визначені у Законі України „Про туризм” 15
2.2. Аналіз Закону України „Про страхування” 17
Розділ 3. Особливості страхування туристів як засіб мінімізації ризику туристичного підприємства 20
Висновки 26
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 28

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

29

Рік написання:

2008

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

 

Поняття ризику активно використовується у ряді наук. Юридична наука розглядає ризик у зв'язку з його правомірністю. У теорії катастроф даний термін застосовується для опису аварій і стихійних лих. Наукові дослідження по аналізу ризику можна знайти в літературі по психології, медицині, філософії. У кожній з цих наук вивчення ризику спирається на предмет дослідження даної науки і, природно, використовуються власні підходи і методи. Така різноманітність напрямів дослідження ризику пояснюється його багатоаспектністю.
Розглядаючи такий вид підприємництва, як туристичний бізнес, необхідно відзначити, що він є одним з найризикованіших видів діяльності у сфері надання послуг, унаслідок чого збільшується число ризикових випадків, характерних лише для цього виду діяльності [14, с. 45-46].
Докладніший аналіз ризиків, властивих саме турбізнесу, вимагає їх класифікації. При виконанні даного завдання автор зіткнувся з деякими труднощами, пов'язаними з малою дослідженістю даної проблеми. Виходячи з цього, ми пропонуємо власну класифікацію ризикових ситуацій: ризики, до яких схильні туристи, виступаючи як споживачі туруслуг, і ризики, супутні діяльності туркомпаній, підприємств розміщення, розваги і харчування, що є виробниками цих туруслуг.
Отже, під час подорожі туристи наражаються на більшу небезпеку з різних причин: незнайоме, а деколи навіть екзотичне місце перебування, незнання іноземної мови, різного роду катаклізми. Ці і багато інших чинників складають групу ризиків для туристів. Спробуємо їх систематизувати.
1. Після прибуття в готель одному з відпочиваючих подзвонили сусіди по будинку і повідомили, що його квартиру пограбували і винесли всі цінні речі. Ми можемо виділити такий вид ризику, як втрата майна під час відсутності.
2. Відпочиваючий покуштував місцеве екзотичне блюдо з сирих морепродуктів, а через два місяці потрапив до лікарні, але вже на батьківщині - тропічні хвороби тим і підступні, що дрімають в організмі місяці, а то і роки.
3. Відпочиваючому не повезло - він заразився жовтою лихоманкою. Йому слід було до поїздки уточнити інформацію про санітарно-епідеміологічну ситуацію на острові, - тоді б він знав, як уберегти себе. Таким чином, перед нами предстає наступний вид ризику - загроза здоров'ю під час подорожі і після неї.
4. Мандрівник прагнув в поїздку і раптом важко захворіла дружина. Витрати на лікування, нервування, і, звичайно, забув вчасно попередити турфірму, а коли пригадав, було вже пізно: велику частину грошей, внесених за поїздку, йому не повернули, і він не тільки не насолодився поїздкою, але і поніс фінансову утрату. Отже, турист схильний до такого виду ризику, як неможливість зробити поїздку.
5. З відпочиваючим біда трапилася в аеропорту. Після прибуття він виявив, що його речі відлетіли в невідомому напрямі.
6. Мотоцикліст, що проїжджає мимо, зірвав з плеча відпочиваючого сумку з документами і грошима. Обидва мандрівники потрапили в однакову ситуацію - зазнали фінансових збитків.
7. Відпочиваючий майже тиждень провів без подій. Але одного разу він влаштувався у водопаді, як виявився потім, в приватному володінні. Приїхала поліція, посадила його в машину, відвезла в дільницю для з'ясування обставин, які з'ясовує і до цього дня. Мало того, що він вчасно не повернувся додому, але і отримав серйозний стрес. У даній ситуації можна виділити два види ризиків: сильне емоційне потрясіння, яке теж є загрозою здоров'ю, і несення фінансових втрат, оскільки йому буде необхідно найняти адвоката, виплатити штраф і ін.
Вищезгадані приклади підтверджують те, що подорож не завжди є безпечною, як це може показатися на перший погляд. Люди, що знаходяться зовні удома, завжди схильні різного роду погрозам: загрозі життю і здоров'я, загрозі втрати майна, затримки транспорту. Туристи також ризикують виявитися полоненими готельного номера у зв'язку з погіршенням погодних умов. До речі кажучи, з готелями у мандрівників часто зв'язані погані спогади із-за ненадання зовсім або недостатнім наданням послуг [18, с. 67-68].
Ненадання зовсім або часткове надання торкається також і інших послуг туризму, а наприклад, екскурсій, перевезення людей і ін.

Всі вищеперелічені ситуації - це далеко не повний список ризикових ситуацій, супроводжуючих туристів під час подорожі. Основна специфіка ризиків, з якими стикаються саме мандрівники, полягає в тому, що їх дуже важко класифікувати по яких-небудь певних критеріях, оскільки більшість ризикових випадків дуже схожіПошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011