Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ НОРМАТИВІВ НА ПРИБИРАННЯ І ОСНАЩЕННЯ ГОТЕЛІВ

 

Ключові слова роботи:

технологічних нормативів, прибирання, технічного обслуговування, у готелі

ID роботи:

080

Вид роботи:

Курсова

План:

Вступ 3
Розділ 1. Поняття технологічних нормативів прибирання та оснащення готелів 5
1.1. Характеристика послуг прибирання в готелі 5
1.2. Обладнання та його інженерно – технічне обслуговування на підприємствах готельного господарства 8
1.3. Значення технічного обслуговування у готелі 16
Розділ 2. Організація інженерно-технічного обслуговування в готелі „Нарцис” 22
2.1. Загальна характеристика готелю „Нарцис” 22
2.2. Технологічні нормативи прибирання в готелі „Нарцис” 24
2.3. Інженерно-технічне оснащення функціонування діяльності готелю „Нарцис” 28
2.3.1. Водопостачання, теплопостачання і каналізація 28
2.3.2. Системи вентиляції і кондиціонування повітря 29
2.3.3. Освітлення 31
2.3.4. Енергетичне забезпечення роботи ліфтів 33
2.3.5. Слабострумові установки 34
2.3.6. Санітарно-технічне устаткування 37
2.3.7. Центральне опалювання 38
Розділ 3. Резерви підвищення ефективності організації прибирання та оснащення готельного господарства 40
Висновки 43
Список використаної літератури 45

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

46

Рік написання:

2008

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

 

Цілісно інженерно-технічне устаткування розглядається як комплекс готових, постійно діючих умов, направлених на задоволення культурно-побутових потреб що проживають в готелі.
Для правильної експлуатації устаткування в кожному готелі необхідно мати технічну документацію: паспорт будівлі, план кожного поверху, схеми систем опалювання, каналізації, водопроводу, вентиляції, електроосвітлення, паспорт на ліфти.
Для постійного нагляду за станом обладнання в штат готелів вводяться спеціальні посади: інженери технічних пристроїв, електрики, слюсарі-механіки, сантехніки і ін.
У великих готельних будівлях постійно працює технічна бригада, очолювана головним інженером готелю. У невеликих готелях, де немає штатних посад, питаннями інженерно-технічного устаткування займається директор або старший адміністратор.
Важливе місце серед усіх інженерно-технічних комплексів готелю займає його енергетичне господарство.
Енергетичне господарство готельного підприємства – це не тільки допоміжна ділянка готелю, але і елемент енергетичних систем підприємства і являє собою складну сукупність процесів виробництва, перетворення, розподілу і використання всіх видів енергетичних ресурсів у готелі. Енергогосподарство забезпечує процес задоволення послуг для клієнтів на даному підприємстві різними видами енергії і енергоносіями, здійснює монтаж, експлуатацію і ремонт енергетичного обладнання у різноманітних об’єктах готельного підприємства [10, с.54-55].
Електрозабезпечення готельного підприємства здійснюється в основному від районних енергетичних систем і рідко від власних електростанцій.
Теплоносії – пар і гаряча вода – поступають головним чином від теплових сіток тереторіальних енергосистем. Вони використовуються для забезпечення обігріву номерного фонду, у гоподарських службах, тощо. Забезпечення стисненим повітрям готельних підприємств  здійснюється децентралізовано, тобто при допомозі компресорних установок, які забезпечують подачу стисненого повітря для систем кондиціонування, ліфтових підйомників і ін.
Для технічних і господарсько-побутових потреб готельне підприємство використовує воду в значних об’ємах, також при організації водозабезпечення особливе значення повинно приділятися вирішенню екологічних питань, повторному використанню води і викидів її в природні джерела тільки через систему очисних споруд.
У готельному підприємстві за наявності власної котельної  використовують також тверде, рідке і газоподібне паливо в залежності від технології обігріву.
Для транспортних засобів готелю в залежності від двигунів внутрішнього згорання використовують дизпаливо і бензин.
Газоподібним паливом служить природній газ, який використовується нагрівальними установками, на кухні тощо.
Важливим фактором, який дозволяє правильно організувати систему енергозабезпечення і рівень технічної експлуатації виробничих та житлових приміщень готельного підприємства є надійність і безперебійність забезпечення енергією. Перебої в енергозабезпеченні ведуть до значних економічних збитків для готелю, зниженню популярності та рейтингу, відтоку постійних клієнтів.
Процес виробництва і потреба енергії є єдиним енергетичним процесом в якому всі елементи взаємозв’язані. Структура і об’єм енергозабезпечення залежать від виду продукції, технологічного процесу, виробничої потужності і зв’язків з територіальною енергетикою.
Енергетичне господарство на підприємстві ділиться на:

 • загальне;
 • цехове.

Загальне – це генеруючі, перетворюючі і виробничі спорудження, установки і пристрої, які об’єднуються в підрозділи, цехи:

   • теплосиловий
   • електросиловий
   • газовий
   • електромеханічний
   • слаботоковий

Теплосиловий – це контрольні установки, теплова сітка готельного  підприємства, водозабезенчення, каналізація, компресорні установки і сітка зрідженого повітря, конденціонери.
Електросиловий – кабельні мережі, електролінії.
Електричний цех – виконує роботи по ремонту електрообладнання і електроапаратури у готелі.
Слаботоковий участок – здійснює технічне обслуговування внутрішньої АТС, комутаторних установок, акумуляторних підрозділів, радіотелевізійної сітки.
Сучасний готель має бути забезпечений великим і складним інженерно-технічним устаткуванням. Це центральне опалювання, каналізація, гаряча і холодна вода, протипожежна система, вентиляція і сміттєпроводи. Будівля буде обладнана електромережею, телефонами, радіо- і телевізійними установками, сигналізацією.
Інженерно-технічне устаткування розглядається як комплекс готових, постійно діючих умов, направлених на задоволення культурно-побутових потреб проживаючих в готелі. Для правильної експлуатації інженерного устаткування в готелі необхідно мати технічну документацію: паспорт будівлі, план кожного поверху, схеми систем опалювання, каналізації, водопроводу, вентиляції, електроосвітлення [10, с.53]
Для постійного нагляду за станом інженерно-технічного устаткування в штат готелів вводяться спеціальні посади: інженери технічних пристроїв, електрики, слюсарі-механіки, сантехніки і ін.

Однією з основних проблем є постачання готелю водою для питних і господарських потреб. Для цього готельнаПошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011