Мир Солнца

Реклама

Добавить объявление


ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ
Вдохновение Карпат - коттедж в горах Карпатах
Мир Солнца
Закарпатье, П.Гута
Зачарованные Карпаты
Зачарованные Карпаты
Закарпатье, Воловец
Отель Фантазия
Отель Фантазия
Закарпатье, Поляна
СКИДКА -3%

Турбаза Эльдорадо
Турбаза Эльдорадо
Закарпатье, Солочин
Есть номера
-3% онлайн заказ

Корпус 2 санатория Квитка Полонины
Квитка Полонины
Закарпатье, Солочин
Есть номера

Отель Эдельвейс
Отель Эдельвейс
Закарпатье, Поляна
Есть номера
Отель Славутич-Закарпатье
Славутич Закарпатье
Закарпатье, Поляна
Есть номера
-2% онлайн заказ


 

Вартість наших інформаційних послуг у сфері написання робіт по туризму, готельній справі складає:
курсової роботи - 200 грн.
дипломної - 600 грн.
магістерської - 800 грн.

Замовити >>

 

Автореферати
Оплата Контакти

Союз образовательных сайтов

 

 Рейтинг туристических сайтов Украины. Відображено число відвідувачів сьогодні, середнє число відвідувачів за добу, оцінка сайту

Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых

[Vox.com.ua] Портал українця

Рейтинг туристических фирм TourPromo.Ru

Туристические сайты Образование, работа за границей

TOPlistУкраїнський рейтинг TOP.TOPUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETBesucherzahler mail order brides
счетчик посещений

web clocks relojes html
Contatore

Besucherzahler women of ukraine
website counter

Besucherzahler hot russian brides
contatori per blog

contadores de visitas eharmony
contatori per blog

TOPlist

TOPlist

TOPlistРейтинг SIMPLETOP.NET

E-Center.lt skaitliukas


Поиск варианта отдыха в Карпатах

Booking.com


Роль тематичних парків, атракціонів, підприємств торгівлі та дозвілля в індустрії туризму

 

Ключові слова роботи:

підприємств торгівлі, атракціонів, тематичних парків, індустрії туризму

ID роботи:

136

Вид роботи:

Курсова

План:

ВСТУП 3
Розділ 1. Теоретичні та методологічні основи вивчення ролі тематичних парків, атракціонів, підприємств торгівлі та дозвілля в індустрії туризму 5
1.1. Загальна характеристика тематичних парків та атракціонів в індустрії туризму 5
1.2. Розвиток атракціонів в Україні: основні проблеми 15
1.3. Поняття дозвілля та значення підприємств дозвілля в туризмі 19
Розділ 2. Аналіз діяльності атракціону «Банджі джам-пінг» в Кам’янець-Подільскому 22
2.1. Роль атракціону в розвитку Кам’янець-Подільську та проблеми його організації 22
2.2. Процес функціонування атракціону 24
2.3. Проблеми діяльності атракціону 26
Розділ 3. Рекомендації і заходи функціонування тематичних парків, атракціонів, підприємств торгівлі та дозвілля в індустрії туризму в Україні 28
3.1. Організація безпеки туристів 28
3.2. Перспективи розвитку тематичних парків, атракціонів, підприємств торгівлі та дозвілля в індустрії туризму в Україні 30
ВИСНОВКИ 33
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 36

Інтервал:

1,5

Ваше ім'я:
Ваш контактний телефон:
E-mail:
Тема та ID роботи:
Кількість сторінок:

37

Рік написання:

2007

Ціна:

за доплату ця робота може бути оперативно оновлена. Зв'яжіться із нами КОНТАКТИ

натисніть

Для отримання паролю відкриття документа зробіть оплату будь-яким із нижче перерахованих способів і зателефонуйте нам

Після оплати напішіть на адресу studentamua@mail.ru і вкажіть ID роботи за яку ви перерахували кошти
Інші варіанти: 1) Переказ грошей із будь-якого відділення банку на розрахунковий рахунок; 2) переказ грошей на картку у будь-якому відділенні Приватбанку; 3) Переказ грошей через термінали «IBOX» - автомати миттєвої сплати у магазинах, супермаркетах і т.д. Дивіться детально як отримати роботу за 10 хвилин!

 

 

У світі тематичні парки, атракціони, підприємства торгівлі та дозвілля в індустрії туризму займають одне із найважливіших місць у розвитку туризму окремих регіонів. Їх створення приносить величезні прибутки не лише самим розважальним підприємствам, але і іншим підприємствам туристичної інфраструктури, які обслуговують туристів.
Останніми роками індустрія парків розваг почала розвиватися і в Росії. Так, в 2002 р. в Геленджіке був відкритий тематичний парк "Капітан Врунгель". Він роздільний на три частини: екстремальна, сімейна і дитяча. Тут знаходиться найбільша в Росії американська гора - заввишки 46 метрів, з "мертвою петлею" і вертикальним падінням поїзда. Гості можуть прокотитися на гойдалках "Марс", "дикому поїзді" з ефектами невагомості або 80-метровому "колесі огляду".
Розвиток об'єктів відпочинку і розваг в індустрії туризму пов'язаний з необхідно зайняти вільний від основної програми туру час туриста під час подорожі. Як правило, такий час для туриста наступає в другій половині дня, коли обов'язкова щоденна програма по туру закінчується, і туристові необхідно провести вечір і відпочити. Кафе, бари, ресторани, нічні клуби надають оригінальні програми, ексклюзивну кухню, живу музику, розважальні програми і тому подібне В деяких спеціалізованих кафе працюють більярдні зали. Важливу роль граю сауни, басейни, солярії, де можна відпочити і отримати оздоровчі процедури.
Об'єкти спортивно-оздоровчого напряму представлені спортивно-оздоровчими комплексами зі своїми спортзалами і басейнами, майданчиками для гри в теніс і міні-футбол, волейбол, баскетбол і так далі У сучасних спортивно-оздоровчих комплексах функціонують російська лазня, сауни, буфети. На території спортивних комплексів проводяться оздоровчі програми для населення міста і приїжджих. У залах спортивних комплексів щорічно проводяться змагання і спортивні ігри серед місцевих команд, а також обласні турніри.
Якщо є говорити про Україну, то у 2006 року водних атракціонів у Криму значно поменшало. За розпорядженням влади, на півострові тривали ретельні перевірки готовності до сезону розважальних комплексів. Також було обмежено кількість водного транспорту на міських пляжах. Причина – нещасні випадки через технічну несправність гідромашин. Непереливки власникам атракціонів і в Одесі. Там ці розважальні об’єкти були на тривалий час заборонені взагалі. Так вирішила місцева влада одразу після трагедії в райцентрі Беляївка.Майже аналогічна ситуація і в інших регіонах України. Ці проблеми пов’язані із відсутністю належної системи контролю та застарівши обладнанням. Яке вимагає заміни.
Держпромгірнагляд повідомляє, що в Україні досить багато вже було випадів травмування користувачів під час експлуатації атракціонів підвищеної небезпеки. Протягом минулого року подібні випадки мали місце в Тернополі, Біляївці Одеської області, Євпаторії АР Крим, в Запоріжжі, Кам’янець-Подільскому.
Результати розслідування свідчать, що основними причинами аварій та травмування користувачів було порушення власниками атракціонів вимог безпеки в частині утримання у справному стані та безпечної їх експлуатації. Цьому також сприяло недотримання порядку розміщення та введення атракціонної техніки в експлуатацію, а саме: прийняття рішень про пуск атракціонної техніки без акта обстеження їх технічного стану відповідною комісією як того вимагають Правила будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки.
Враховуючи ситуацію, що склалася, голова Держпромгірнагляду Михайло Саварин надав доручення начальникам територіальних управлінь забезпечити постійний контроль за виконаннями роботодавцями вищезазначених правил та провести спільно з обласними, міськими та районними держадміністраціями семінари-наради з власниками атракціонів щодо організації їх безпечної експлуатації та роз’яснення вимог Правил.

Таким чином, можна відмітити, що розвиток тематичних парків, атракціонів, підприємств торгівлі та дозвілля в індустрії туризму України потрібний, але слід розробити цілу низку процедурних питань та підвищити безпеку обслуговування на них туристів.Пошукова анотація: ПРЕДИСЛОВИЕ экотуризм зарождения воздействием Определение Виды роста профиль развития Туроперейтинг составляющие Проектирование Работа качества Изучение контакт обслуживания размещения приключенческих Выполнение Безопасность Определение Виды горных причины Природные поисковых иностранных Памятка Предисловие Подготовка городе отеле транспорте вождения деньги Защита от человеческих Связь производительности подготовки Отбор договора адаптация гостеприимстве Оценка персонала среды Приготовление Стирка Обустройство отходов перевозки средство мира Америка Африка Азия Кавказа Выделение горных мезорайон туристский Сочинский Псебайский Майкопском экологического Архызский Домбайский Узункольский ЛИТЕРАТУРА Передмова Принципи Гносеологічні Інтеграційні Іноваційні Науково-методичні Конструктивно-географічні екологічного Екологічний геомаркетингу туризм стратегічного екологічного Екотуристичний геомаркетиніу комплексу Маркетинговий збуту Екотуристичні Висновки Екологічна Західні Східні Південні заходів природи екосистем Карпати парк Пієнінський Низькі Татри Мала Фатра Бескиди Малі Білі Велика Орава Штіавницьке Муранська Поляна Словацький Вигорлат Східні Гурський Татранський Горчанський Пієнінський Бещадський охоронні Угорські Бюккський Агтелекський Рослинність Голлокейський Лазберцький Берженьський Земпленський резервати Токайсько Українські Угольсько НАРЦИСІВ Карпатський Синевир території Бескиди Румунські Ретезат Бучеджські Міжнародний заповідних Післямова Асотримент Адміністративні Бізнес планування НОМЕРНОГО Водні зовнішнього Львівської РЕСТОРАННІ гостинності менеджменту Інвестиційний Індустрія Інформаційні Кадрова Лідерство персоналом керівництво Методи Мотивація психологічних Паломницький Подієвий Правове кадрової Реклама Рекреаційні виставок екологічних Сільський сервіс спортивного Стратегічний туристичної культури гостинності Києва комунаційною кадровою якістю Управління РЕКРЕАЦІЙНОГО авіаперевезень автобусних управлінських ЧИННИКІВ РЕСТОРАННОГО РОЗМІЩЕННЯ фестивалі бізнес АВТОМОБІЛЬНОГО берегового КЕЙТЕРИНГУ ресторанному Приморського СВІТОВИЙ КОНКУРЕНТНІ маркетингових туристичного ПРИЙОМУ КАРПАТСЬКОМУ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОСЛУГИ ЧИННИКІВ ЯКІСТЬ оперативного виробництва енергетичного технологічних РОБОЧИХ ОБСЛУГОВУЮЧОГО ВЗАЄМОДІЯ СТИМУЛЮВАННЯ ПРИБИРАННЯ ІСТОРИКО ДОДАТКОВИХ зарубіжного ресторанного ОРГАНІЗАЦІЇ ОСНАЩЕННЯ робочого Львівської МАРКЕТИНГОВІ СВІТОВОМУ ПРОЦЕСУ ЕКОЛОГІЧНОГО інженерно КЕЙТЕРИНГУ ЖИТЛОВИХ ОЗДОРОВЧОГО ПОВЕРХАХ РІЧКОВОГО ТЕМАТИЧНОГО регіони професійної режиму РЕСТОРАННОГО КИЇВСЬКОГО КАРПАТ ХАРКІВСЬКОЇ РИЗИК ПОЛЬЩІ САНІТАРНА ПЕРСПЕКТИВИ ПОБУТОВИХ ЕКСКУРСІЙНИХ ПРИЙОМУ СПОРТИВНО рекреаційне Севастополя Корсунщини ДИСЦИПЛІНИ готельного вдосконалення страхування засобів НОМЕРНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ЛІНІЙ ВЗАЄМОДІЯ ТУРИЗМУ СОЦІАЛЬНИЙ Методи БЕРЕГОВОГО КОНТРОЛЬ рекреаційних обслуговування ТУРИСТИЧНОЇ доходів ЗАСОБІВ обслуговування МАРКЕТИНГУ РОЗМІЩЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО тематичних АГЕНСТВ ПОСЛУГ АДМІНІСТРАТОРА Вінницької Волинської розміщення ЯКІСТЬ

 

Пошукова анотація авторефератів дисертацій з туризму: регулювання Франції туризму Крим
Конституційно-правові громадського міжнародних послугами інвестиційної моделювання привабливості туристичних технології Маркетинг стимулювання туристично-рекреаційними сільського продажу економічного менеджмент агротуризму підприємництва зеленого міжнародного світового транскордонного аграрних розвитку ринку територіально-рекреаційних систем

turizmoznanie.org.ua © 2010-2011